İBRAHIM EKŞI


1960 yılında Rize’nin İkizdere İlçesi Tulumpınar Köyü’nde dünyaya gelen İbrahim Ekşi, 8 yaşındayken babasının taahhüdündeki yurt binasında inşaatla tanıştı. Okul ve iş hayatını birlikte yürüten Ekşi, ara verdiği eğitimini 1991 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamladı. İbrahim Ekşi, 1998 yılından beri, babası ve kardeşleriyle kurdukları Hakkı Ekşi Gayrimenkul ltd.şti. şirket müdürlüğü görevini yürütmektedir.


İbrahim Ekşi; GYODER ve ULİ ( Urban Land Insitute) İcra Krl. Üyesi, DUNYEV ( Dünya Yetimler Vakfı ) Yön. Krl. Üyesi, Ekşioğlu Vakfı Meclis Üyesi, DTİK (Dünya Türk İş Konseyi) üyesi, TURKUVİD (Türk Kuveyt İş Çevreleri Derneği) Kurucu Başkanı, DEİK Türk-Kuveyt İş Konseyi Başkanı ve Türk-Yemen ile Türk Suudi Arabistan İş Konseyleri Bşk. Yrd. görevlerini yürütmektedir. Aynı zamanda Recep Tayip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfının Kurucular Kurulu Üyesi ve Hakkı Ekşi Vakfında Bşk. Yrd. Görevlerini yürütmektedir.


Bulunduğu sektörlerde ve sosyal sorumluluk projelerinde ulusal ve uluslar arası toplantılarda konuşmacı ve moderatörlükler yapmaktadır. Bunların yanı sıra yine çeşitli dernek, vakıf ve sivil toplum kuruluşlarında üyelik ve yöneticilik görevleri üstlenmiştir. Evli ve dört çocuk babasıdır.

Kısıklı Mah. Hanımseti Sok. No:38 Kat:2 Ofis:3 Üsküdar / İstanbul
0216 523 13 31 - info@idealistinsaat.com

© 1997 - 2017 İdealist İnşaat Tic.ve San. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.

İdealist İnşaat, bu websitesindeki olası hatalardan sorumlu değildir.
İdealist İnşaat önceden belirtmeksizin projelrde değişiklik yapma hakkına sahiptir.